Windykacja i obsługa prawna

Działając pod hasłem: „Experientia est sapientia” – „Doświadczenie to mądrość”, gwarantujemy opiekę doświadczonego zespołu prawników i radców prawnych. Ludzi, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonują powierzone im zadania, mając na uwadze dobro naszych klientów.

  • Kompleksowa Obsługa Prawna
  • Profesjonalizm
  • Indywidualne podejście do klienta

O naszym zespole

Grupa Thron powstała w 2005 roku z inicjatywy prawników, którzy zyskali doświadczenie zawodowe w dużych kancelariach prawnych. Działając w oparciu o pozyskaną wiedzę stworzyliśmy model „plastycznej” oferty, która jest dostosowana pod potrzeby konkretnego kontrahenta. Wyspecjalizowana kadra zapewnia naszym Klientom pełną i profesjonalną obsługę prawną na każdym etapie sprawy.

Tomasz Kulesza

Tomasz Kulesza

Poprzez swoją pracę, zarówno w kancelariach prawnych, jak i w sektorze bankowym, zdobył doświadczenie w zakresie obsługi dużych pakietów spraw. Pracę w zawodzie rozpoczął jako pracownik działu egzekucyjnego Grupy Kapitałowej Kaczmarski. W następnych latach zajmował stanowiska kierownicze w Kancelarii Prawa Gospodarczego Koksztys i S-ka Sp. K., a następnie w Lukas Bank S.A.

Mateusz Wrbka

Mateusz Wrbka

Radca Prawny, Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Prawa Niemieckiego (we współpracy z Humboldt-Universität zu Berlin). Aplikację radcowską ukończył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Od roku 2008 roku związany z Grupa THRON. Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym oraz w procedurze cywilnej. W Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych.

Marek Bobowski

Marek Bobowski

Negocjator z 16-to letnim doświadczeniem w zawodzie, specjalizuje się w prowadzeniu trudnych negocjacji z dłużnikami. Z Grupą Thron związany jest od 2007 r.

Monika Sarzyńska

Monika Sarzyńska

W roku 2008 rozpoczęła współpracę z Kancelarią Prawną Thron, której od siedmiu lat jest wspólnikiem. Specjalizuje się ona w obsłudze organów spółek oraz prawie zamówień publicznych m.in: organizacji pozarządowej “Convention Bureau Wrocław”, Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. Z o.o., Urzędu Miejskiego Wrocławia – (Biuro Promocji Miasta oraz Biuro Współpracy z Zagranicą), Ekosystem Sp. z o.o., Narodowego Forum Muzyki Wrocław.

Tomasz Dzieciątkowski

Tomasz Dzieciątkowski

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w kancelariach komorniczych (Kancelarie rewiru II i XIII we Wrocławiu) oraz prawnych (Kancelarii Prawa Gospodarczego Koksztys i S-Ka Sp. K.). Od 2005 w ramach pracy w Kancelarii Prawnej Thron odpowiedzialny jest za wspieranie wielu inicjatyw kreowanych przez Urząd Miejski we Wrocławiu oraz podległe mu jednostki.

Zaufali nam m.in.

Dołącz do grona naszych klientów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne.

Odwiedź nas lub zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami lub Zobacz nasze referencje