O naszym zespole

Grupa Thron powstała w 2005 roku z inicjatywy prawników, którzy zyskali doświadczenie zawodowe w dużych kancelariach prawnych. Działając w oparciu o pozyskaną wiedzę stworzyliśmy model „plastycznej” oferty, która jest dostosowana pod potrzeby konkretnego kontrahenta. Wyspecjalizowana kadra zapewnia naszym Klientom pełną i profesjonalną obsługę prawną na każdym etapie sprawy.


Warning: Undefined variable $th_c in /home/platne/serwer13908/public_html/wp-content/themes/thron/page-o-nas.php on line 19

Tomasz Kulesza

Poprzez swoją pracę, zarówno w kancelariach prawnych, jak i w sektorze bankowym, zdobył doświadczenie w zakresie obsługi dużych pakietów spraw. Pracę w zawodzie rozpoczął jako pracownik działu egzekucyjnego Grupy Kapitałowej Kaczmarski. W następnych latach zajmował stanowiska kierownicze w Kancelarii Prawa Gospodarczego Koksztys i S-ka Sp. K., a następnie w Lukas Bank S.A.

Elżbieta Wasieńko

Pani mecenas związana od sześciu lat z grupa Thron. Odpowiedzialna jest za obsługę prawną takich instytucji jak Urząd Miejski we Wrocławiu, Narodowe Forum Muzyki Wrocław, KDM Sp. z o.o., Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa, Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy w Jaworze.

Mateusz Wrbka

Radca Prawny, Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Prawa Niemieckiego (we współpracy z Humboldt-Universität zu Berlin). Aplikację radcowską ukończył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Od roku 2008 roku związany z Grupa THRON. Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym oraz w procedurze cywilnej. W Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych.

Marek Bobowski

Negocjator z 16-to letnim doświadczeniem w zawodzie, specjalizuje się w prowadzeniu trudnych negocjacji z dłużnikami. Z Grupą Thron związany jest od 2007 r.

Monika Sarzyńska

W roku 2008 rozpoczęła współpracę z Kancelarią Prawną Thron, której od siedmiu lat jest wspólnikiem. Specjalizuje się ona w obsłudze organów spółek oraz prawie zamówień publicznych m.in: organizacji pozarządowej “Convention Bureau Wrocław”, Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. Z o.o., Urzędu Miejskiego Wrocławia – (Biuro Promocji Miasta oraz Biuro Współpracy z Zagranicą), Ekosystem Sp. z o.o., Narodowego Forum Muzyki Wrocław.

Tomasz Dzieciątkowski

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w kancelariach komorniczych (Kancelarie rewiru II i XIII we Wrocławiu) oraz prawnych (Kancelarii Prawa Gospodarczego Koksztys i S-Ka Sp. K.). Od 2005 w ramach pracy w Kancelarii Prawnej Thron odpowiedzialny jest za wspieranie wielu inicjatyw kreowanych przez Urząd Miejski we Wrocławiu oraz podległe mu jednostki.